Spam

Spam toleruję tylko w tej zakładce. Możecie tutaj zostawić link do swojego bloga, spisu itd. oraz powiadomić mnie o nowym rozdziale na waszym blogu.
Od razu zastrzegam, że wchodzę tylko na blogi: ocenialnie, spisy, katalogi itd.; własne, autorskie opowiadania; o tematyce mangi i anime: najlepiej Naruto oraz Fairy Tail.
Nie obiecuję, że wejdę na każdy i zgłoszę się/przeczytam/skomentuję. Musi mnie coś naprawdę zaciekawić.
Też ze względu na coraz mniej czasu, coraz rzadziej komentuje blogi, wię

6 komentarzy:

 1. Witaj.
  Twój blog został pomyślnie dodany na Ministerstwie FF o Naruto :). Oczywiście zapraszam również do dodawania informacji o nowych rozdziałach.

  Pozdrawiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. A więc zareklamuję swój blog, co prawda nie o SS, ale mam nadzieję, że się spodoba.
  http://swiatlo-by-heiko.blogspot.com

  będzie mi bardzo miło jeżeli ktoś zajrzy ;-;

  OdpowiedzUsuń
 3. ITASAKU!

  Nikt nie umie zdefiniować słowa miłość. Jest tak różna, a przez to piękna. Ich miłość była pełna bólu wyrzeczeń i nadziei na lepsze jutro. Oboje choć w nią nie wierzyli, starali się ją pielęgnować z każdym dniem.
  I choć żadne z nich nie pomyślało, że staną na tej samej drodze. Los przecież lubi plątać figle, prawda?

  http://bajka-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Opuściłam broń, która dotknęła mokrego asfaltu. Po okolicy rozniósł się cichy brzdęk zabezpieczania pistoletu, a ja przymknęłam lekko oczy. Było już po strzale. Nie mogłam zrobić nic więcej. Było za późno, żeby się wrócić i pomóc mojej ofierze.
  Wstałam powoli, wychylając się zza ściany budynku, murowanego z czerwonej cegły. Widoczność ułatwiała uliczna lampa, stojąca niedaleko przystanku. Po tym jednym krzyku, nie słyszałam nic, poza cichymi pomrukiwaniami. Nie chciał się zdradzić, pomyślałam znów opierając się o cegły. Chwilowo się zachwiałam, myśląc o swoim czynie.
  Powinnam strzelać?
  - Sakura, wracaj do bazy.- Usłyszałam stosunkowo spokojny głos swojego przyjaciela w słuchawce. Mimo wszystko, dało się z niego wyczytać również bezsilność. Zdawał sobie sprawę, że to, co robiliśmy było niezgodne z prawem i niewłaściwe. Nie powinniśmy posunąć się aż tak daleko. JA nie powinnam.
  Moje przemyślenia przerwał błysk czarnych tęczówek. Spojrzałam na chodnik, którym kierował się osobnik o tych wyjątkowych oczach. Kiedy zauważył leżącą w krwi, moją ofiarę, rzucił się w jej kierunku. Po chwili zorientował się o stanie mężczyzny znajdującego się na ziemi. Wtedy widziałam, jak jego ciałem zatrzęsły emocje. Wściekłość była widoczna nawet z odległości kilku metrów. Chłopak rozejrzał się, a po chwili jego kare oczy spoczęły na mnie. Patrzył na mnie jakby z iskierkami ognia. Był wprost rozwścieczony. Szybko odepchnęłam się od ściany i uciekłam z miejsc zbrodni. Musiałam zapomnieć.
  Zapraszam na oblivion-ss.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisze, że spam, więc się zareklamuję, bo jestem ciekawa Twojej opinii o moich wypocinach.
  http://nobodyshomecierpiacasasusaku.blogspot.com/
  Masz adres. Blog o SasuSaku. Dużo depresyjnych notek, dużo przeklinania, dużo szczerości - to tyle co mogę powiedzieć.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, nominuję Cię do LA! Nie wiem, czy się w to bawisz, ale jest mało blogów, które mogę nominować, więc piszę :)
  Więcej tu -> http://nobodyshomecierpiacasasusaku.blogspot.com/
  w zakładce LIEBSTER AWARD
  Pozdrawiam!
  PS. Czy to opko kiedyś ruszy? :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Sasame Ka z Ministerstwo Szablonów
CREDITS
Art Texture1 Texture2